Výcvik

S Nikim jsme na KZVP získali první CACT, CCT!

Tak po téměř 8mi letech cvičení se psy se mi podařilo dojít tak daleko. Schválně píšu, že já - oni ti psi by to uměli mnohem dříve, kdyby... :D Moc děkuji s pomocí a s přípravou Kamile Raiskubové!

Se Sofi pracuji od jejích 9-ti týdnů, jezdili jsme pravidelně každý týden na Palačov k Táni a Martinovi Incédi a pomalu se učili základy loveckého výcviku a trénovali jsme i na WT. Když jsme byli připraveni a přihlášeni na OVVR, přidal se k nám Glen a během týdne jsme změnili plány a nastoupili nejprve s Glenem na OVVR, pak jsme úspěšně obstáli i se Sofi a společně jsme se nahlásili i na první KPZ. Vedla jsem oba psy a na poslední disciplíně - vlečka srstnaté - oba bouchli. Glen měl tu smůlu, že slyšel pískat jiného vůdce a myslel si, že ho volám já, pak zavětřil jiného zajíce a donesl odložený kus a nepodařilo se mi jej poslat znovu pro toho "jeho" zpátky. Sofi rozhodilo pukající obilí a vedro a i když byla kousek od zajíce, nepřinesla ho.

Druhé KPZ jsem chtěla jít jen s jedním psem, ale nechala jsem se opět unést a nahlásila jsem oba. Počasí bylo pro flaty jako stvořené, bylo chladno a mlha a už jsme věděli, do čeho jdeme. "Saport" Veronika a Iris - naše sestra "Hujerová", to prostě muselo vyjít! :)

Výsledky tedy: Sofi i Glen splnili KPZ oba v I. ceně, Sofi s plným počtem bodů!

Rádi navštěvujeme pod MS Veřovice jako pomocní honci na podzimních honech, pozvání jsme přijali také od MS Kujavy a MS Lubina. Naši psi pracují s chutí a přinášejí ukázkově drobnou zvěř.

Galerie

Poskytované služby

    Chovatelský servis

    Stříhání

    Handling

    Poradenství

Kontakt

Jméno: Bc. Soňa Axmanová
Adresa: Záhumenní 865/33a, Kopřivnice, ČR
Telefon: +420 728 137 345
Facebook: Soňa Axmanová
E-mail: axwellkennel@gmail.com