Vrh "A" Axwell * 7. 3. 2016 :)

Chtěla bych velmi poděkovat všem rodinám za láskyplný domov a skvělou péči o naše "A-čka"! Velmi mě těší, že někteří naši odchovanci zůstali poblíž a věřím, že budeme stále v kontaktu, zároveň jsem šťastná, že prozatím 5 našich šťěňat našlo nový domov v zahraničí.

Poslední volný chlapeček Mr. Black - AINT AFRAID TO DREAM Axwell našel také domov a s paničkou se připravuje na dráhu canisterapeutického psa :)

Mr. Black - Dream v ČR

Mr. Purple - Berry v Německu

Mr. Brown - Nitro v Polsku

Mr. Orange - Darcy v ČR

Dnes slavíme pět měsíců!

Je neuvěřitelné, jak rychle čas letí a jak nám poslední kluci rostou před očima. Doma nám zůstali poslední dva kluci, černý a hnědý. Mají vše potřebné připraveno do nového domova. Jsou zdraví a plně očkovaní, 5x odčervení.

.

Minulý týden jsme poprosili nadějnou fotografku, aby s námi a kamarádkou Katinkou vyrazila do přírody nafotit kluky. Měla s námi velkou trpělivost a fotky se moc povedly! Moc díky! Prozatím malá ukázka a na další fotky se moc těšíme!

Další týden je za námi a už máme 11 týdnů!! Stále na prodej krásní kluci a poslední princezna!!

Štěňata jsou připravena ihned k odběru, jsou podruhé očkována, 3x odčervena a jsou zvyklá na granule Taste of Wild a Meradog. Na přilepšenou dostávají syrové maso a chrupavky, ovoce a zeleninu, pamlsky a další sušené dobroty :)

Naše štěňata odchováváme v bytě, za příznivého počasí jsou na zahradě ve výběhu, kde mají i zastřešenou část a domeček. Poušíme je i do zahrady na zatravněnou část mezi stromy, mají zde i "brouzdaliště", aby té zábavy a podnětů bylo co nejvíce. Učíme je slušnému chování, mazlíme se s nimi a i díky návštěvám jsou výborně socializovaní a zvyklí na malé děti. Tím, že bydlíme u hlavní cesty, kde je poměrně rušná doprava, zvykají si na různé městské zvuky a projíždějící auta. Na noc zase všichni putujeme do pokoje do pelíšku a vydržíme spát až do 6 do rána sami bez mámy!

Mr. Black

Mr. Blue

Mr. Blue

Miss Pink

Miss Pink

Mr. Orange

Mr. Brown

Mr. Khaki

Mr. Green

Štěňata z vrhu "A" mají 2 měsíce

Počasí nám teď přeje, tak jsou štěňata celé dny na zahradě. Procvičujeme aport a taky přivolání. Nejvíce je baví válení ve vysoké trávě a honičky s Robinem. A jako správní flati se vůbec nebojí vody! :)))

Štěňata mají už 8 týdnů

Štěňata mají 5 týdnů

Naše štěňátka již mají 5 týdnů, dnes (13.4.2016) jsme byli poprvé na sluníčku a všichni si to moc užili :) Venku bylo na sluníčku přes 20°C, no konečně! :) Jinak co umí? Křupají i suché granule a pijí vodu z misky, občas přepadnou mamku a její mléčný bar, pořád jim chutná kaše z masa, mléka a rýže s mrkví. Učí se hře, vrčí, štěkají, perou se a tahají mamku za ocas a chlupy na nohou... Sofi vše obětavě snáší a stále po miminkách uklízí co to jde. Také jsme nafotili "postojovky" a portrétky, veškeré fotografie jsem prozatím vložila do alba na Facebooku, no je toho hodně tak se přiznám, že se musím polepšit a vytvořit galerii i zde :)

Prozatím tedy fotky na POSTOJOVKY...

Album "A" Axwell...

Váhové přírůstky!

Miminka krásně prospívají a někteří dokonce rostou jako z vody a jsou trochu napřed :) Všichni už jedí kaši z rýžové krupičky a masa, psí mléko Meradog a namočené granule. 25. 3. 2016 byli poprvé odčervení. Štěňátka také vidí, slyší a prořezávají se jim první zoubky, začínají si hrát a také se učí chodit "venčit" na noviny.

Foto: Zdeňka Smahlová. Díky :)

Máme jména pro naše "Áčka"

HNĚDÝ PES - AINT AFRAID OF GAMES - modrá stužka

ČERNÁ FENA - AINT AFRAID OF LIFE - červená stužka

ČERNÝ PES - AINT AFRAID TO TRUST - zelená stužka

ČERNÝ PES - AINT AFRAID TO WIN - fialová stužka

ČERNÝ PES - AINT AFRAID TO FIGHT - khaki stužka

ČERNÁ FENA - AINT AFRAID OF FATE - žlutá stužka

ČERNÝ PES - AINT AFRAID TO WORK - oranžová stužka

HNĚDÝ PES - AINT AFRAID OF FAITH - červená stužka

ČERNÁ FENA - AINT AFRAID OF SHOW - růžová stužka

HNĚDÝ PES - AINT AFRAID OF HUGS - hnědá stužka

ČERNÁ FENA - AINT AFRAID OF GLORY - černá stužka

ČERNÝ PES - AINT AFRAID TO SHINE - žlutá stužka

ČERNÝ PES - AINT AFRAID TO DREAM - černá stužka

Narodilo se nám krásných 13 štěňátek, 4 černé fenky, 3 hnědí pejsci a 6 černých pejsků.

*1. 14:56 - HNĚDÝ PES - 350g - modrá stužka

*2. 15:12 - ČERNÁ FENA - 315g - červená stužka

*3. 16:27 - ČERNÝ PES - 348g - zelená stužka

*4. 16:34 - ČERNÝ PES - 285g - fialová stužka

*5. 16:52 - ČERNÝ PES - 312g - khaki stužka

*6. 17:10 - ČERNÁ FENA - 308g - žlutá stužka

*7. 17:30 - ČERNÝ PES - 332g - oranžová stužka

*8. 18:15 - HNĚDÝ PES - 330g - červená stužka

*9. 18:20 - ČERNÁ FENA - 318g - růžová stužka

*10. 18:41 - HNĚDÝ PES - 335g - hnědá stužka

*11. 19:03 - ČERNÁ FENA - 325g - černá stužka

*12. 19:35 - ČERNÝ PES - 435g - žlutá stužka

*13. 20:54 - ČERNÝ PES - 409g - černá stužka

Exotic Night z MH & Femme Fatale z MH

Po výstavním a pracovním maratonu je čas posunout se dál. A proto, že nic nechci zanedbat, plánuji a připravuji se na tento vrh poměrně dlouho. Z počátku vůbec nebylo jasné, kdo bude "pan Božský" pro mou nadějnou slečnu, ale když k nám přišel Glen v březnu 2014, bylo rozhodnuto.

Rodiče vynikají skvělou povahou, zdravím a chutí do práce. Oba jsou aktivně využíváni v canisterapeutické praxi. Sofi je velmi šikovná při tréninku na WT a na výstavách se jí vede také výborně. Glen raději pracuje se zvěří než s dummy. Co se týče výstavních úspěchů, má několik krásných ocenění a titulů a věřím, že nejsou poslední.

Příjmáme rezervace na toto zajímavé spojení.

Galerie

Poskytované služby

    Chovatelský servis

    Stříhání

    Handling

    Poradenství

Kontakt

Jméno: Bc. Soňa Axmanová
Adresa: Záhumenní 865/33a, Kopřivnice, ČR
Telefon: +420 728 137 345
Facebook: Soňa Axmanová
E-mail: axwellkennel@gmail.com