Náš canisterapeutický tým

Na canisterapii docházíme střídavě s Nikim, Eywou, jen výjmečně se Sofi. Ta již oslavila 10.narozeniny a užívá si důchodu :) Spolupracujeme nadále se spolkem Smiling dog, z.s., pod jehož záštitou pracujeme od roku 2014. Původně jsme složili zkoušky i spolu s Glenem, pak jsem připravovala na praxi Rockyho (oba pejsci již bohužel nejsou mezi námi). Máme za sebou více jak 400 hodin canisterapie v různých zařízeních, táborech a předváděcích akcích nejen pro děti, zapojili jsme se i do projektu města Kopřivnice "Haf a Baf, s pejsky bez obav" pro školy a školky.

Navštěvovali jsme spolu Dětské centrum Motýlek v Kopřivnici, Praktickou školu v Horní Lidči, Sanatoria Klimkovice, Domov Příbor, s Glenem občas u Františka R. na soukromé mazlení a mimo to jsme o prázdninách navštívili i dva tábory pro děti s handicapem spolku Vzduchoplavci.

V říjnu 2017 jsme absolvovali kurs "Metody a techniky stimulace pohybového vývoje a vývoje orálních funkcí, handling a polohování žáků s kombinovaným postižením" pro nás velmi přínosná část zaměřená na správné polohování a manipulaci s dětmi, podporu pohybu a motivaci k pohybu za pomocí psa. V praktické části jsme vyzkoušeli s našimi psy :)

Malá ukázka naší práce v Dětském centru Motýlek, Kopřivnice

Canisterapeutické zkoušky jsme úspěšně složili 20. 9. 214 (Kamarádi Otevřených srdcí).

Spolupracujeme s neziskovou organizací Smiling dog z.s. Náš tým začal pravidelně docházet do Domova Příbor od října 2014, dále jsme se zúčastnili několika vystoupení pro MŠ v Ostravě, Paskově a Koblově, také tiskové konference pro děti a veřejnost v SVČ v Ostavě. Od března 2015 navštěvujeme ZŠ a MŠ Motýlek v Kopřivnici a Sanatoria Klimkovice. Od května 2015 navštěvujeme také Františka R. v Příboře.

Mohli jste nás vidět také na Jarošově statku ve Studénce 1. 8. 2015

Galerie

Poskytované služby

    Chovatelský servis

    Kompletní úprava psů

    Trimování

    Handling

    Poradenství

Kontakt

Jméno: Bc. Soňa Axmanová
Adresa: Záhumenní 865/33a, Kopřivnice, ČR
Telefon: +420 728 137 345
Facebook: Soňa Axmanová
E-mail: axwellkennel@gmail.com