Máme štěňátka! :)

Vrh "B" Axwell je na světě, narodilo se nám 10 štěňat, 3 kluci a 7 holek. Maminka i mimina jsou v pořádku a těšíme se na další společné dny s pískacím pelíškem! Postupně budeme doplňovat informace a fotky :) Album s fotkami prozatím na Facebooku

Vrh B pro rok 2018 / Litter B :)

Sire: CH JCH CW-17 JCW-16 Cpt. Calico Jack Optimus Canis "SPIRIT", import Polsko.

Dam: C.I.E. C.I.B. GrandCH CH JCH CW NW Femme Fatale z Mokré Hory "SOFI"

Z tohoto nadějného spojení očekáváme vyrovnané jedince s typicky přátelskou flatí povahou. Štěňátka snad splní veškerá očekávání i co se týče zdraví, krásného exteriéru s pevnou kostrou a kvalitní srstí. Matka je aktivní canisterapeutický pes, mimo to je využívána v lovecké praxi. Jedná se o její druhý vrh, zatímco otec štěňat čeká na své první děti. Oba rodiče jsou velmi úspěšní ve výstavním kruhu, mají pohyb s drivem a milý výraz.

Naši psi s námi žijí v RD a mají k dispozici velkou zahradu a procházky po okolních lesích.

Štěňátka budou odchována v bytě v "psím pokoji", socializována, vymazlena a naučena základním hygienickým návykům. Krmíme masem a kvalitními granulemi. Miminka budou řádně očkována a pravidelně odčervována podle běžného plánu. Ke štěňátku dostanete průkaz původu, petpas s potvrzením o platné vakcíně a odčervení, kupní smlouvu, pokyny a balíček pro štěně na první dny.

Poskytujeme chovatelský servis včetně pomoci s úpravou srsti, pro zájemce vystavení pejska na výstavy, pomoc se základní poslušností atd. samozřejmostí.

Pro naše štěňátka hledáme jen ty nejlepší páníčky s vážným zájmem o nového člena rodiny :) Moc se těšíme na nezávazné návštěvy, ať se lépe poznáme :)

Galerie

Poskytované služby

    Chovatelský servis

    Stříhání

    Handling

    Poradenství

Kontakt

Jméno: Bc. Soňa Axmanová
Adresa: Záhumenní 865/33a, Kopřivnice, ČR
Telefon: +420 728 137 345
Facebook: Soňa Axmanová
E-mail: axwellkennel@gmail.com